![]() |
Citat:
|
Citat:
Nani spelade förövrigt jävligt bra mot Reading för några matcher sen. Inga dåliga spelare. |
Helvete att sidan ska vara nere när man ska placera spel!
|
Är det medvetet att det inte går att lägga spel på Bet365 precis när matchen börjar??
|
Jag tror det
|
Kul Bet365
|
och 0-0 oddset sjönk som en sten direkt när matchen började. 2.62 efter 3 min spelade.
|
Kul Bet365 mobil tjänst är ur tjänst för tillfället..
|
Vill minnas att det var samma cirkus förra gangen, dock fick jag mina 250:- tillbaks som kompensation.
Är det här världens dyraste servertest de sysslar med eller vad är det fragan om? |
Sidan ligger helt nere. Inte första gången detta händer när de har gratisbet.
|
bet365s hemsida är för närvarande inte tillgänglig p.g.a underhållsarbete. Vår service kommer att fungera normalt inom kort och vi ber om ursäkt för de eventuella problem detta medför.
|
Blir det kryss som jag la spelet på när sidan kraschade för mig så blir det kaOz
|
Även deras telefonväxel är avstängd. Andra gången på kort tid de skämmer ut sig fullständigt.
|
De fungerar nu, satte precis mitt bet.
Man U @2.87 |
Jag hade tur som kunde spela på krysset till 3,75 innan sidan blev omöjlig. Hann kolla historiken också för att vara säker på att spelet gick igenom.
|
inne och lagt, krysset ner till 3.1
|
haha fy fan jag fattar inte hur dom kan fortsätta att ge sådana stora matcher till den här domaren.
|
Jag spelade 100kr på x innan match sen körde jag 100 på att Man u skulle göra först målet men när jag la spelet tyckte jag det stod vem gör första målet i första halvleken men ser nu att jag fick in den, så måste varit första målet i matchen trots allt :) får hoppas på x nu så får jag in båda spelen. :)
|
Hade Ramos som första målskytt @29 (250kr 'gratis' livebet) och blir lite glad när man ser att de var Ramos som faktiskt gör första målet, även om det är i eget mål.
Tror att man är 7 tusen kronor rikare men förmodligen icke. Självklart har Bet365 i sina regler att marknaden inte gäller självmål... |
Citat:
|
OH YEAH! :moneybag:
Domaren kan inte vara den mest omtyckta just nu med engelska ögon, fast för egen del, löv ya! |
Ska trycka in 2-1 till Real, Bet 365 fuckar upp sig, spelet går inte igenom och jag tycker matchen känns lite uddlös, så jag kör in mina 250 gratispesetas på 1-1, och matchjäveln slutar givetvis 2-1...
Lite jävla tur kan man väl få ha iaf? |
Citat:
|
Nya fighter idag, jag lirar följande:
Underspel i båda matcherna alltså. Juventus har läget fullständigt under kontroll efter 3-0 segern i Glasgow. Är det något italienska lag kan så är det att spela på resultat och även om man skulle tappa in en boll så behöver man inte gå framåt. Jag tror Juve bara vill spela av den här matchen och inrikta sig på ligan som de leder med 6 poäng. 1-0 till Juve ikväll? Det andra underspelet är mer chansartat. Paris kommer givetvis försöka att spela på resultat medan Valencia förstås måste ösa allt framåt. Jag tror första halvtimmen kommer att bli avgörande för mitt spel. En stor orsak till att jag väljer att spela under 2,5 mål stavas Z-L-A-T-A-N. Att inte ha skyttekungen med sänker naturligtvis målförmågan mycket för Paris som heller inte behöver anfalla särskilt mycket så länge Valencia inte gör två mål, vilket jag inte tror de gör. Mitt tips är 1-0 eller 1-1. Vad tror ni? |
Citat:
Tror också på underspelet i Parismatchen, Zlatan borta Silvia tillbaka och tror de kan bli mycke dödtid :) |
Har aldrig sett ett lag som måste göra mål spela så dåligt som Valencia gjorde på slutet.
Banega sparkar dessutom iväg bollen när de blir avblåsta på övertid, mannen borde läggas in på mentalsjukhus. |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved