Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips

Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips (https://www.sharps.se/forums/)
-   Offtopic (https://www.sharps.se/forums/offtopic/)
-   -   KP's bettinghörna (Satsa Sharp$) - Jag erbjuder odds på allt! (https://www.sharps.se/forums/offtopic/10138-kps-bettinghoerna-satsa-sharp-jag-erbjuder-odds-pa-allt/)

KP 2011-12-14 19:51

Minnesota ML ger BetKP 2,30 på
Ge Sharp$ till det här inlägget om ni vill spela på det.

Japparen 2011-12-14 19:52

200 på Salzburg

KP 2011-12-14 19:54

Citat:

Ursprungligen postat av Japparen (Inlägg 155163)
200 på Salzburg

Tyvärr nekas den. Inga livebets!

Sandy 2011-12-14 20:27

Borde man inte kunna implementera bettingfunktionalitet här på Sharps för att underlätta :)

Wagner 2011-12-14 20:48

Citat:

Ursprungligen postat av mackyyy (Inlägg 155153)
Kåpe, my man! Nu vill jag se vad KP-bet går för :)

Svenskaspel erbjuder 2.45 på en rak tvåa @ Chicago Blackhawks. Jag är så fräck att jag kräver ett bättre odds hos KP-bet, bolaget ska ju helt klart kunna ta ned SVS av alla bolag :o

Är villig att satsa 449 Sharpsare

Du får inte skrika ut matcherna på det här viset. SS blev tvungna att nödstoppa reaktorn och släcka ned hela marknaden på matchen. Var stängt över en halvtimme för att sondera marknaden och klura ut nya siffror. :claps:

Stekel 2011-12-14 21:02

Citat:

Ursprungligen postat av Stekel (Inlägg 155055)
Jag tar platsen på 9 For My Life i V86-2 om jag får jämna pengar.

Får väl lov att hålla en någorlunda seriös kassahantering trots att det är play money, så 60 Sharp$ får det bli och inte en cent till!

Citat:

Ursprungligen postat av KP (Inlägg 155090)
Odds 2.00Taget, ge sharps till detta inlägg om du vill ha spelet.

Jag vill nog insistera på att du hostar upp för den här, annars ska KPbet redan i väldigt ung ålder få stoltsera med en osmickrande tråd i spelbolags-forat. Spelet är ju uttalat taget om du accepterar det efterfrågade oddset, vilket du gör, håller i vilken domstol som helst.

När ska du bli riktig svartbookie då?

Edit: Lusläste dina terms nu och förstår om du inte vill betala ut för spelet, men jag tycker nog du borde uppdatera förstaposten att det blir autospel om du accepterar efterfrågat odds och insats utan ändring, så det blir en runda mindre för de som spelar.

KP 2011-12-14 21:14

Citat:

Ursprungligen postat av Stekel (Inlägg 155180)
Jag vill nog insistera på att du hostar upp för den här, annars ska KPbet redan i väldigt ung ålder få stoltsera med en osmickrande tråd i spelbolags-forat. Spelet är ju uttalat taget om du accepterar det efterfrågade oddset, vilket du gör, håller i vilken domstol som helst.

När ska du bli riktig svartbookie då?

Edit: Lusläste dina terms nu och förstår om du inte vill betala ut för spelet, men jag tycker nog du borde uppdatera förstaposten att det blir autospel om du accepterar efterfrågat odds och insats utan ändring, så det blir en runda mindre för de som spelar.

Tyvärr står det i reglerna klart och tydligt. Har inga pengar satsats så existerar inget vad. Att spela på krita tillåter inte seriösa spelbolag. Dessutom vore det fult utav mig att fysiskt gå in och sno pengar från ditt konto.

Det stod även i mitt inlägg tydligt att vill ni ha spelet får ni ge sharps till inlägget. Väljer du att ta detta vidare till Admin på Sharps som är den som givit mig tillstånd att bedriva spelverksamhet online så är du välkommen. Dock anser Admin, jag och resten utav Sharps.se's medlemmar att du har fel i ärendet. Inga Sharp$ satsade = Inget vad placerat. Capish?

KP 2011-12-14 22:18

Citat:

Ursprungligen postat av KP (Inlägg 155048)
BetKP erbjuder ett specialspel till morgondagen.
Matchen är World » FIFA Club World Cup » Al-Sadd - Barcelona
http://www.oddsportal.com/soccer/wor...a-950464/#ah;2

Jag erbjuder som enda bolag i världen oddset 2.00 på Barcelona med asiatiska handikappet på -3.0. Average ligger på 1.77 online. Mao, ett +ev ni sällan skådat!

Ge Sharp$ till detta inlägg om ni vill spela. Inga inlägg behövs göras.

Jag fortsätter att pusha för det spelet. Ni hittar inte ett högre odds någon annanstans!

För att spela, ge Sharp$ till ovanstående inlägg som ni finner här: https://www.sharps.se/forums/155048-post23.html

greedy 2011-12-14 22:59

Vinnarodds imorgon på skidskytte-sprinten herrar på följande karlar:

Martin Fourcade, Insats 49
Andrei Makoveev, Insats 51

KP 2011-12-14 23:46

Citat:

Ursprungligen postat av greedy (Inlägg 155206)
Vinnarodds imorgon på skidskytte-sprinten herrar på följande karlar:

Martin Fourcade, Insats 49
Andrei Makoveev, Insats 51

Martin Fourcade ges 5.20
Andrei Makoveev ges oddset 28.00

Japparen 2011-12-15 00:42

260 på boston bruins

KP 2011-12-15 03:29

Citat:

Ursprungligen postat av Japparen (Inlägg 155235)
260 på boston bruins

Ni måste ju respektera mina sovtider! Nekas!
Ska nog uppdatera förstaposten med öppettider

KP 2011-12-15 04:42

Nu har jag utbetalat alla spel som avgjorts fram till kl 03 idag, pga personalbrist så får jag jobba nästan dygnet runt för att hålla BetKP igång.
Har ni inte fått utbetalning på erat spel ni skriva i tråden och hänvisa till #ID på kupongen. #ID är varje inläggs #IDnummer. Detta inlägg har tex ID #58


Missa inte att satsa era Sharp$ på Barcelonamatchen som spelas kl 11 idag på torsdag. Finns ett inlägg högre upp om det.

Persa 2011-12-15 09:30

Det blev fel med utbetalningen av spel #27. Fick spelet till oddset 2.2, men utbetalningen blev till oddset 2.0. Inte för att det spelar någon större roll, men rätt ska vara rätt! ;)

roon 2011-12-15 10:29

Citat:

Ursprungligen postat av KP (Inlägg 155047)
Taget, odds 1,90

Förbannat glömde skicka över sharpsen, julfest med jobbet sabbade det. :rant:

KPBet vinner denna gång



Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved