![]() |
:cheers: Tilleyy den jobbar vi på!
|
Citat:
Spanien börjar med bollen och "först till 5 mål" livespelas precis innan matchstart till 2.10@Bet365! |
Haha katastrofstart av Spanien. För mycket respekt för Omeyer
|
Citat:
Ser inte alls bra ut.. |
Börjar påminna om Sverige....nja jag löper linan ut så den får du jobba på själv Tilleyy, men förstår dig fullt ut om du tar det beslutet.
|
Citat:
Frankrike -1,5 spelat till 3.90@Unibet precis efter första halvlek. Dem har redan sänkt till 3.50 efter ett par minuters paus :) |
Citat:
|
Citat:
Ska bli kul att se Danmark nu. Det här kan bli en riktigt fartfylld match! |
Instämmer Sprite. Lär bli en riktigt härlig fajt detta och ett sanslöst tryck i hallen! Det är en av många faktorer som talar för Danskarna som också är motiverade favoriter i matchen. Tycker dock man har blivit lite väl stora favoriter och raka ettan till runt 1,40 är ointressant. Däremot finns ett annat superspel i matchen som jag ser det som. Nu ser vi fram mot en härligt semi nr 2!
|
Citat:
|
Ursäkta min otydlighet, glömde skriva det då det finns i sheetet. Superspel får vi väl se om det är, men Hans Lindberg (DEN) över 2,5 mål i matchen till 1,70 blir mitt spel. Kämpa på boys!
|
Spaniens sista 10 minuter var bland det sämsta man sett, dom gav bort matchen. Den var som väntat precis jämn, grattis till er som spelade Frankrike dock. Med en bättre målvakt hade Spanien slaktat Frankrike men nu har man två vantar i målet tyvärr.
|
Underbar-final!
Danmark-Frankrike Helt rättvisa lag i finalen. Danmark har vunnit alla matcher. 29-27 mot Kroatien igår och vunnit med minst 2-mål i vare match. Frankrike förlorade mot Sverige i sista gruppspelsmatchen men hade inget spela för då. Frankrik 30-27 på Spanien i semifinalen. Frankrike har stor rutin med sju finalvinster av sju under 2000-talet. Danmark har en fantastisk publik i ryggen och har imponerat mest i EM. Tror stenhård på danskarna här och kommer spela rak och HCP på danskarna. Danmark rak seger ( 1.71) @ Bet365 Insats: 7-Units Danmark -1.5 (2.05) @ Bet365 Insats: 3-Units[/B] Finns lite högre odds på andra bolag jag inte har pengar på nu. |
16-23 Frankrike HT
Efter mardröms start av danskarna Hansen håller kvar danskarna lite i matchen. |
Bara att lyfta på :hattenav: till Frankrike snacka om att vara bäst när det gäller.
Tänk att Sverige var ända lag som skog Europamästarna :) Bra att live-spel finns en sån här gång |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved