![]() |
Någon som har koll på varför under/över ligger så högt som 61.5 på Sverige - Slovenien på Nordicbet? oddsen Under: 1.75 - över: 1.95 Känns ju som ett jäkla bra spel under där har jag fått känslan av. Ganska insatt i Handbollen men ville gärna ha belägg på det av någon annan med på att det stämmer?
|
Citat:
2.02 ger det på pinnacle ;) |
Citat:
|
Citat:
Medans alla andra handbollsmatcher omsatt mellan 4-10k så har sveriges omsatt över 130k hos enbart svenska spel edit: oddset 1,75 på under hos SVS också. Mao ingen konstig line alls |
Citat:
|
Man undrar ju eftersom frankrike linan ligger på 53.5 eller något mot ungern och inte ska Sverige linan ligga så mycket över?
|
Citat:
|
Jo självklart men förstår inte varför det skulel bli så mycket mer mål i en jämn match sverige - slovenien än en ojämn match frankrike - ungern. Ungern har sitt skytte och lär ändå inte gör mindre än 20-22 baljor
|
20 mål sammanlagt i första halvlek, nog fan ska väl underspelet sitta då? :P
|
Helt sjukt vad sverige är ojämna.....
|
Aa fyfan vad tråkigt o se asså. Dom bara föll ihop! Hade dock inte spelat på matchen, men det gör ont som svensk o se!
|
Ja fy fan så tråkigt att folk ska ha rätt, att de är så obalanserade.
|
Riktigt tråkigt, även tråkigt att Island släppte in ett kvitteringsmål precis innan slutsignal. D'oh! :idiot:
|
Helvete förlorade ett 5U spel på rak vinst island, dom ledde med ett mål i dom sista sekunderna men det slutade lika till slut :thumbdown: Sen förlorade jag ett hcp på Kroatsien -2.5 med en halv boll, dock bara 1U men ändå så nära på båda :sad44:
|
Citat:
Kollade den ej, men det stod väll 29-24 ett tag? |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved