Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips

Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips (https://www.sharps.se/forums/)
-   Spela andelsspel tillsammans (https://www.sharps.se/forums/spela-andelsspel-tillsammans/)
-   -   V86 Jägers/Solvalla 60:- (https://www.sharps.se/forums/spela-andelsspel-tillsammans/52036-v86-jaegers-solvalla-60-a/)

fredag 2022-02-23 17:04

V86 Jägers/Solvalla 60:-
 
Hoppas på 30+ sålda. V86 är så sjukt klurigt med system kring 500-1000.

olle 2022-02-23 18:44

Du borde testa reducerat. Finns väl inget spel så lämpligt för det som V86 med 8 lopp. Säljer inte själv andelsspel men köper in mig i ibland på reducerade sådana och verkar inte komplicerat alls jämfört med att sälja raka matematiska. Varken för säljaren eller köparen.

fredag 2022-02-23 19:51

Håller med dig Olle. Lirat en del reducerat och litar man på sin ranking är det en rätt stor fördel. Behöver inte vara alls så komplicerat heller. Det krävs dock att det sker via Tillsammans på ett andelsspel. Gillar enkelheten att dra igång ett spel sporadiskt här på Sharps.

olle 2022-02-23 20:00

Med en spelkassa på runt 2000 kr borde det gå att få till ett riktigt slagkraftigt reducerat på V86. Men visst. Ska det lyckas så ställer det större krav på ens ranking av resp lopp.

Ska själv börja spela lite igen nästa vecka när dom får köra med valfria balanser igen. Har enbart köpt in mig på andelssystem då och då sedan nyår. Men siktar mest på enloppsspel då spelkassan inte tillåter slagkraftiga egna V86 system och har heller inte en chans tidsmässigt att läsa på 8 lopp mitt i veckan.



Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved