![]() |
Citat:
Denna tråden skulle heller inte vara fylld med klagomål mot dom om dom nu är så seriösa att dom kan lösa detta, många har väntat väldigt länge på sina pengar, vilken sten har admin på sharps legat under egentligen? Förstår ni bara vill hjälpa till men ni sitter ju i en jävsituation eftersom ni tjänar pengar på att ha ett samarbete med dom genom att hänvisa oss medlemmar att ta sportbonusen via er länk, självklart tycker ni dom då är superbra. |
Nu verkar dom löst problemet
|
Såg reklam för sidan på Viasat igår. Det ger sidan lite mer credd i mina ögon.
|
Citat:
|
Citat:
|
Grymt!
|
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
När det gäller hjärntvätten så håller jag med, på vissa verkar det som att det räcker att ha ett användarnamn på sharps så är man plötsligt vinnare, medans man med automatik är totalt blåst om man hänger på R&K |
Riktigt skojarbolag. Satte in med med Skrill €-konto eftersom de bara erbjöd € vad jag såg. Sen när jag tar ut pengar så står det en summa i kronor. Så bolaget erbjuder alltså bara € i kontot men åker på nån dubbelväxling fram och tillbaka mellan € och SEK. Riktigt jäkla märkligt må jag säga.
|
Vågar man regga? Har alla fått sina pengar?
|
Jag kan inte ta ut mina pengar trots att jag omsatt mer än €500 vilket är omsättningskravet. Går inte att skriva in något i "Skriv en summa"-fältet. Kul.
|
Citat:
|
Satan vad kassa odds, jämför med comeon som redan är svåra att få jämna odds med..betser har avsevärt sämre. vilka marknader spelar ni på?
|
Tog deras casinobonus, gick smidigt och pengarna var inne på Skrill några minuter efter begärt uttag. Funkade bra. :)
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved