![]() |
Fan det var nära där ja ja nått är bättre än igen vinst 13 rätt kommer komma frågan är ju bara när :) bra spelat djungel & Co :thumbup:
|
Ingen att skylla på idag. Jag och Maijadona var överens om spikarna på West Ham och Syrianska.
Dock hade jag Brighton som spik från början och Maijadona hade Leeds...skulle haft dem i stället. Lätt att vara klok i efterhand :) |
Kör en slant på -3.5 på Barca. Har en känsla av att vi kan få se lite av en urladdning idag. Ingen CL till veckan så man lär väl ställa upp relativt starkt.
|
Jobba barca! sjukt nära 13 idag, vi var där och nosade. hade vi kört på WB som vi trodde på plus Brigtom alt Ledds som vi hade kört som spik om de inte var överstweckade hade vi suttit på 13 rätt.
|
3.00 på Barcax1000
Det här forumet kräver att du väntar 120 sekunder mellan postning av inlägg. Vänligen försök igen om 79 sekunder. |
Att Barca inte fixar hcp får man tacka den målvaktgud som Granada leverarade idag...men oj så skönt för fyrlingen att Barca tryckte in den tillslut :)
Bra med en +18 u dag efter lite tunga dagar... ps. Stort grattis till livepengen Maijadona! Och varsegod för Celtic o Porto...förstod inte varför du var orolig ;) |
Det får bli en trippel i morgon nu när multin satt fint idag.
|
Har väntat länge nu på att bet365 ska lägga upp denna matchen för att kanske kunna hitta ett högt hcp spel men det kommer inte...fick slänga in 2u på Paddypower och spela där.
Montreal academy är duktiga hemma och idag möter man Brantford som är experter på storförluster på bortaplan. Jag chansar på -3.5.
|
Montreal vinner 6-1 :)
2/2 idag då trippeln gick vägen. Nu får Ålborg göra jobbet i morgon också. |
Lite snabbinfo från Norge. Vålerenga II möter Gjövik borta imorgon, otroligt viktig match för andralaget.
Så viktig att förstemålvakten Lars Hirschfeld blev utbytt i A-lagets hemmamatch mot Hönefoss efter en minuts speltid, sitter och kikar matchen på tv just nu. Detta för att vara tillgänglig för morgondagens II-lagsmatch. Blir säkerligen ett par stycken till som ansluter för den matchen imorgon. Håll koll på oddsen under kvällen/natten när de släpps. :) |
Usch och fy Ålborg!!
|
Buhuhu för utvecklingssamtalsomgångar....hemma först nu och inga tips har man kunnat lägga förutom att jag hann rygga Maijadonas trippel i mobilen.
Hcp på Bastia hade jag tänkt lira och det leder redan med 1-0 men som sagt...det blev inte av... |
Livespelar Fortuna Dusseldorf i alla fall, 3.40 blir bra.
|
|
Citat:
Hur matchen gick? Vålerenga II segrade 0-1. :cheers: :claps: |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved