![]() |
Varför blev det 4032 på raketen dasen vill du ha jämt på kontot?
|
Citat:
Ja, för proffsen är det så... Mycket små marginaler för dem mellan himmel och helvete - de kör så många lopp så detta har han redan skakat av sig. En amatör eller någon som kör mer sällan har ju svårare att glömma en dålig dag pga. så få startmöjligheter... Men, så var det ju detta med JT nerver - verkar mer harmonisk nu för tiden, men faan vet... :cheers: |
Fått bra info på Brigadon. Startsnabb och första jänkarvagn och kretsen kring den låter uppåt. Har själv för dålig koll på motståndet för att värdera chansen, men en rolig dubbelhäst för er som letar skrällar kanske?
|
Citat:
|
begriper inte att kung fu face är så stor favorit. hetsig häst som kommer va trött efter 3140. nu vinner svanen 2 lopp på raken.
|
Citat:
|
Citat:
|
Har Rhytym Kronos i H2Hparlay med en i detta lopp (plats här också). Hade alltså plats på Rhytym k. till 2.50 på nätet - ibland är INTE nätet bäst! Gav 3.92 på ATG!
:omfg: |
Citat:
|
Tyvärr vann Sjunnesson!
|
brukar väl va utvändigt på åby.hoppas på jörgen dock. plockade me den på spåret o jörgen
|
GM behövde ju käpp, varför fick den starta?
|
Kung Fu vann till 1,76 o det syntes väl;)
|
Johnny vann
|
Nejdu! Jag hade fel - grattis dasen!
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved