![]() |
v64 ÅBY
Spik Roxy Hill... nu kör vi :):)
|
Har chansat lite och tagit bort några av favoriterna.
1: 1,4,5,6,9 2: 1,2,3,9,12 3: 8 4: 4,8 5: 10 6: 3 Känns som det kan gå vägen med lite tur på vägen. :) |
1-4-6-9-10
1 1-2-3-5-8-10-11 2-15 |
10an spik i femte
4 9 12 i sista! |
Tänk på att det ska bli riktigt dåligt väder i kväll i Göteborg. Enligt senaste prognoskartorna rikligt med regn och blåsigt i kväll. Det brukar inte vara så bra för banunderlaget på Åby.
|
Kusk plus på get on up. Lite seg häst som jag hoppascbjörn kan få fart på. Spets o slut. Chans spik!
|
Tänkbara spikar:
Jaguar Broline - körs offensivt! In Serenity gillas och hittar nog ner i banan. Härdad och tuff. Kan gå... Red Hot Snapper har för lite pengar på sig gentemot sin kapacitet. Dragen: Önsas Ida - varit ifrån, formen? om bra? = chans! True Blue for you - gynnas om det blir tempo och i min lilla värd luktar det så... |
Spikar blir Jaguar som bara vinner och nu blir det även Eklas Super Peach då Solo Nolo blev struken. Eklas har form och såg fin ut senast, lugaer uppåt!
|
Oj oj jackpot och BG upp på GO GREEN PELLINI till 10%. Maaaan tackar :clap:
Glad påsk! |
Citat:
|
För mig är Finish Brandon en rolig spik till 11%. Får se hur det låter + vad den slutar på för insats%.
|
Citat:
|
Ska iväg i kväll igen så jag lämnar in tidigt.
1) Spik 4 2) Spik 3 3) 3,8,10 4) 2,4,8,9,10,15 5) Spik 6 6) 1,2,3,4,9,10 |
Citat:
|
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved