![]() |
Citat:
PS. Eclipse Boko vann åkandes. Precis som väntat. Spik. |
Citat:
|
Vad du väntar dig bryr jag mig inte om.
Han får spets pga en galopp. Den som slog honom lätt senast sätter sig i tredje in. Du visste det skulle hända, eller hur ? Citat:
|
Spelar ingen roll, bortkörning som bortkörning.
Fint spår, bommar totalt, ger upp. Citat:
|
Citat:
Idag hade det kvittat om denne hittat ut - du såg väl loppet...? Ja, okey, han fick bestämma, men intrycket sa att han kunde gått en låg 14-tid lätt idag! :cheers: |
Det är bra att du finns och lyfter forumet.
Citat:
|
Han gick 16, och fick loppet gratis.
Klart det fanns krafter kvar, men hur hade det sett ut om han tvingats gå 15 från dödens ? Att den skulle få spets var helt enkelt omöjligt att förutse, då hoppas man bara. Citat:
|
LD
5 1-5-6-9-11-12 og 4 1-3-5-6-7-9-11-12 |
Nu laddar jag på en tvilling på 5, 12...
:moneybag: |
5-6 rak LD blir mitt enda spel idag.
|
Citat:
|
En skam New Approach ikke får frit frem !!!
|
Mind Your FACE!!!!!!!!!!!!!!!!! Vann ju på fel sätt men vann iaf när Ametrin gjorde bort sig
|
Citat:
Sen handlar trav om att spela på ekipaget och inte bara hästen. Och du som tittar så mycket på trav måste då veta att Tony Wallin är oerhört snäll mot hästarna och att sätta sig tredje inner är helt naturligt för honom, OM han inte kör en favorit. |
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved