![]() |
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
|
Där var det många som bara satt och sov....
|
Citat:
|
Fantastisk upphämtning av Tokio!
|
Citat:
Citat:
Var nog ej som bäst, kanske ojämn i fräschören? Birger är vass på det där. Kollar gärna travet ifrån Danmark i lajven eller senare i arkivet. Han brukar hålla igång bra. Borde lära sig göra det med jänkarbike för att bli ännu bättre på vissa hästar förstås! _____ Äckligt att se Tarzan hålla på! Usch!:gun_bandana: (Tur att se Order To Fly är såpass grundkapabel att den pallar sådant "vansinnestryck". Hur många hästar hade Tarzan i loppet nu igen?:thumbdown:) |
Är nu äntligen med och då jag redan åkt innan jag var beredd..
Så får det bli det spel på Rocky Egerdal, Fick bli så, Blev endast 50 kr vinnare men oddset känns helt okej! :) |
HÄÄÄÄRLIGT CONNY!!!
Fan så jag unnar honom att få vinna :claps: |
Har alla kuskarna på jägers tagit valium idag? Många starka hästar med i loppet men alla somnade i kön utom Lugauer som dribblade upp de andra på läktaren.
|
Citat:
|
Borgås - vilken ordbajsare!
Elden,hjulet,internet...NEJ! Mute-knappen är den största uppfinningen! |
Citat:
|
Den där intervjuaren, har hon opererat magsäcken?
Har blivit av med många kilo.:innocent: |
Snygg styrning av Lugauer. Hade dock väntat mig mer av Flemmings häst, men det spelar inte så stor roll när man åkt på en bortkörning och en gunga. Får väl gå in på DD och köra en enkelrad 6-9.
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved