Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips

Sharps.se - Sveriges bästa sportsbettingforum med rekar, spelförslag och bettingtips (https://www.sharps.se/forums/)
-   Trav & Galopp (https://www.sharps.se/forums/trav-galopp/)
-   -   v64 GÄVLE jackpot (https://www.sharps.se/forums/trav-galopp/27289-v64-gaevle-jackpot/)

1William 2016-09-15 21:19

Citat:

Ursprungligen postat av Spiritus (Inlägg 505555)
Såg i och för sig ut att vara på väg att rulla över i galopp i det läget. Att satsa på innerspår i det här gänget och i det tempot var knappast fel taktik för den hästen.

Hade varit en bra konkurent så sitter han nog kvar, men men, blev bra med ERIK oxså

dado 2016-09-15 21:20

Citat:

Ursprungligen postat av Major (Inlägg 505556)
Snyggt Örjan !! :KO:

grattis, nya tag imorgon, ny jackpot

Stankarn 2016-09-15 21:27

Borde ha skrivit det här innan loppet men ni vet ju hur illa berörd jag är av Tino Ärlings körning med Frisky Magic .

Nu ser vi en repris på samma upplägg och inte ett ord i studion.

Melander är Melander men det finns inget annat stall än RW i Sverige som så uppenbart stallkör....Nu hade Haugstad fått Kamikaze-uppdraget, för att garantera vinst för Örjan - men är det inte bedrövligt att det kan "bära sig"?

Finns inga marknadsföringspengar i världen som kan balansera upp den här skiten. Synd att Sjöström viker ner sig så snabbt, igår var han minsann på tårna. Vad kostade lojaliteten ikväll? 500 spänn?

Stankarn 2016-09-15 21:41

Och ärligt...det Roger Wahlman uttalar sig...att han inte "kan ta ansvar för alla sina 30 anställda"...

Piss on you to!



Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved