![]() |
Citat:
Kvar med spik på lampan följt av halvgardering på favoriterna och övrigt i sista. Kan gå. Kul spelform! Får bli en DD idag med. Tidig tanke 5,6 mot 4. :KO: |
Citat:
Ryggar din DD. Antingen ska vi bägge vinna eller ingen :D |
Nu måste Roli Eld vinna med den öpppningen på loppet?
|
Vilket Monster - Odd Herakles:claps:
|
ingen bluff vinnare där,, jösses
|
Citat:
|
Drömmen är ju att någon gång få äga ett varmblod som är nere på de farter som Lome Brage och Odd visade första 300. 12 fart! Helt sjukt
|
84 av 98 överlevde Odd Herakles på Challenge, dvs 85%, medan den var streckad på 60%. Frågan är hur mycket reducerat folk kör på Challenge!
|
Citat:
|
Citat:
|
Det är så jävla typiskt! Nu tar jag lååååång paus! Detta är så sjukt så jag vill ta och bränna ner alla travbanorna i hela norden :rant:
|
Citat:
lycka till i Sista Trance_error:thumbup: Ska heja lite extra på 2,4 åt dig:) |
Härligt. Jag säger bara Googoo Gaagaa.
Nu vill jag se Mister F Daag eller Tsunami Diamant få OGP kransen om halsen så blir jag riktigt glad. |
Citat:
Bägge spikförlagen inne och 1 av dragen ( kan bli 2 om Mr F daag vinner sista) Bra tippat vilket som:claps: |
Citat:
Vinner Vitruvio blir 16 vinnare 3649 kronor rikare. Övriga ger 28 vinnare 2085 kronor. |
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved