Visa ett inlägg
Gammal 2010-02-04, 10:43   #20
olof86
 
olof86s avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 1 479
Sharp$: 27
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av ryggovic Visa inlägg
Bob på Gamblers vardag anses väl vara bra på handboll
Kikade lite och om man läser kommentarerna till hans blogginlägg verkar han uppskattad! Men jag försöker hålla på min regel att bara följa dokumenterat folk, vet du om det finns att hitta statistik nånstans eller har du följt honom själv?

Citat:
Ursprungligen postat av ryggovic Visa inlägg
Nice!
Jag är på gång att göra samma sak som du.
Ligger du inne med deg på div sajter, eller kör du mobookers/neteller?
Japp jag har egentligen mer pengar ute än de 19k som jag säger är min rulle. Har kanske 40k ute på ett 15-tal spelbolag för att jämt få bra odds... men jag säger ändå att 19k är min rulle, för det är min stop-loss. Skulle jag förlora 19k så tar jag ut resten och lägger ner.

Kul att höra, jag misstänkte att du hade såna planer med tanke på nicket Då får vi utbyta erfarenheter när du satt igång!

Idag har jag so far Tipskungens Feyenoord och Standard, ett litet eget spel på CSKA Moskva mot Elfsborg (klarar de inte det är det ju pinsamt) samt en tennisfyrling (Monaco, Bellucci, Monfils, Berrer) till 2.11. kommer nog inte bli så många spel idag, seg dag
__________________
"I find that the harder I work, the more luck I seem to have."
Thomas Jefferson
olof86 är inte uppkopplad   Ge poäng