Citat:
Ursprungligen postat av iCash
Äh, inte alls, finns ju bara uppenbart en rädsla för förnyelse och förbättring! 
|
Att inte gilla en förändring betyder ju inte att man är rädd för det nya.
Tror snarare att en hel del har känt sig "svikna" när de såg att fler affilites dök upp på sidan, utan någon direkt förvarning eller förklaring.
Tror det mesta av detta hade kunnat lösas om ni ett litet tag innan förändringen, gemensamt gått ut och förklarat att det kommer komma fler affilitets, samtidigt som ni förklarat varför de var tvugna att komma till. Som en del skriver har det ju inte förts någon större seriös diskussion över alternativ till detta.
Nu säger jag inte att jag personligen har något emot detta, om nu någon tror det. Jag ville bara säga hur jag tror att detta hade kunnat hanteras på ett mera smidigare sett i framtiden.
Likväl är det väldigt bra att diskussioner kring sidan och förändringar nu efteråt kan ske så här öppet och fritt, så att alla kan säga sin sak. Det är mer än vad man kan se på andra sidor som försöker efterapa sharps....host*