Visa ett inlägg
Gammal 2011-04-19, 20:48   #1039
RobinD
Moderator
 
RobinDs avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 7 444
Sharp$: 5408

Fotboll 2013
Stats: 306 - 184 - 57
ROI: 104.46%
Vinstprocent: 62.45%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Nik Visa inlägg
Nu kommer jag nog få alla emot mig men måste hålla med kritiken om att kritiken mot holm och rekatochklart är lite snedriven. Det ni baserar eran kritik på är att han medvetet ger ut förlorande spel, vad har ni för bevis för detta? Så länge ni inte har det så kan man betrakta det som rent skitsnack.

Om det är som du säger att trafiken ökar när dessa "draman" uppstår som till stor del består av skitsnacket här så är ju inte det heller direkt "ärligt".
Om du inte förstår att Holms inte har några intentioner att ge vinnande spel så saknar du verklighetsuppfattning. Sen om han ger ut dåliga spel ned flit och spelar annat själv eller bara ger ut dåliga spel för att han suger är oväsentligt.

Syftet är detsamma, framstå som någon som vill hjälpa och "råna bolagen" men profiterar på de som inte förstår hur det är eller de som inte får lära sig spelteori, mm osv.
RobinD är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat