Visa ett inlägg
Gammal 2011-05-04, 18:17   #238
Overkill
 
Overkills avatar
 
Reg.datum: mar 2010
Inlägg: 5 228
Sharp$: 7957

Speedway 2013
Stats: 6 - 6 - 0
ROI: 97.78%
Vinstprocent: 50.00%

Standard

Ogiltigt spel-ID: 374717


Båda körde igår för Lejonen i ES, Holder hade ingen lyckad premiär med två stopp och lyckades bara skrapa ihop fyra poäng på de två heat han fullförde. Givetvis olyckligt och sådana där händelser kan lätt sätta sig i huvudet och störa koncentrationen lite. Ward hade en lyckad premiär och lyckades köra hem maxpoäng på de fem heat han tog hem, mycket imponerande! Har startat 2011 på ett otroligt fint sätt och ikväll finns alla förutsättningar att fortsätta på det spåret.

Håller Ward som knapp fav i denna då han känns lite hetare och tar bara heatseger efter heatseger, kör med ett otroligt självförtroende för tillfället.

1.90 är lite högt med insatsen åter vid lika antal poäng under kvällens match.


Sitter och inväntar på släpp från ett par bookies på en stark lean jag har utöver denna och det känns utan tvekan som kvällens bästa. Återkommer snarast möjligt!
Overkill är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat