Citat:
Ursprungligen postat av Badass
Stämmer detta att hon även bor på ett boende för HIV-smittade så adderar ju detta en ytterligare dimension till hans felsteg/våldtäkt - kan väl ta upp emot ett halvår innan man kan vara 100% säker på att man inte blivit smittad...?!
Tala om "poetic justice" om den djäveln blir smittad av Aids...! Eller är det hela en konspiration, icensatt utav den store satan, USA...?!
/Badass
|
Hehe ja det vore väl ganska värdigt denne anal rapist

Vad som troligen hänt är att gubben alltid varit ett svin å att inget är nytt men skillnaden nu är att han antagligen pissed off fel person och därmed åker han dit istället för att komma undan som alltid tidigare.
Blir troligen Lagarde då, det är också en rätt bra signal för dem att sända speciellt under omständigheterna hur DSK försvann.