Citat:
Ursprungligen postat av Badass
Varför i helvete släppa till ett sådant lik...? Han hade favoriten som är i bra form och får spetsen lätt, fy fan så fegt, Tony Wallin!
/Badass
|
Jo men det var väl ingen överraskning direkt, han är ju väldigt mycket mer Örjan än Ludde om man säger så. Om Kari dessutom låg lågt så var det nog beställt en ryggresa.
Ser bra ut sheetet badarn, äntligen över 100! Men om du vore ett börsnoterat företag skulle jag nog avstå att rygga dina kommande 10 spel, den raketkurvan kan ju inte gärna fortsätta utan en liten dipp. Keep up the good work!
Vad tror du om True Q till 12.50/3.25 på bet365 idag, måste ju vara bästa oddset jag sett på ett par veckor iaf (20%/48% i statistiken och möter enklare gäng än genomsnittet den här gången)!



?
Garland Kronos/Tjacke Gold 1.65
-Tjacke har spår 6 men är en stayertyp som knappast kan utnyttja det och Garland är ikapp direkt?