Citat:
Ursprungligen postat av dillehal
Man ska ha lite tur också, lyckades få in 1500 på young boys till 2.34, nåt pucko som köpte  .. Säljer till 2.1 nu, 15 min senare.
Har för övrigt lyckas ganska bra med dessa sk. fulingar. Hittar en match som "man vet" kommer droppa och lägger in ett skambud och får de matchat. Hade likadant med nån koreansk match igår, fick 25 tick på 45min.
Vet inte om det är tillfällig tur eller om det faktiskt finns tomtar som av någon anledning köper konstiga spel när marknaden är färsk?
|
Visst går det, jag gjorde så med både Gefle, Ellos och Häcken. Begärde högre än vad som fanns, sen var det inte så många tick denna gång efterom markanderna var likviderade. Men i mindre marknader försöker jag mig ofta på fulingar.