Sverige och England känns på något sätt säkra. Så vill lägga till en chans-match.
Vitryssland - Bosnien och Hercegovina
2 till
3,27 @ redbet
Riktigt spelbar match måste jag påstå. Bosnien som ligger trea med 10p, 3p efter ledande Frankrike, kommer försöka att vara med i toppen. Vitryssland ligger på en andraplats med 12p. Vitryssland har också en match mer spelad.
Bosniens lag:
Målvakter: Kenan Hasagic (Istabul BB), Asmir Begovic (Stoke)
Backar: Munsur Mujdza (SC Freiburg), Safet Nadarevic (Eskişehirspor), Emir Spahic (Sevilla), Sasa Papac (Rangers FC)
Mittfältare: Haris Medjunjanin (Valladolid), Senad Lulic (Lazio), Miralem Pjanic (Lyon), Zvjezdan Misimovic (Dynamo Moskva), Sejad Salihovic (Hoffenheim)
Anfallare: Edin Dzeko (Manchester City), Vedad Ibisevic (Hoffenheim), Zlatan Muslimovic (PAOK FC)
Det är grymt bra lag på pappret kan man lugnt säga. Dzeko i storform, likaså Stoke-målvakten Asmir Begovic. Flera bosniska nyhetssidor skriver att Bosnien är laddade för att ta sig till EM 2012, att det är dags nu med den breda truppen man har.
Jag vet inte vad ni tycker men lätt spelvärt enligt mig. Fegar man så kan man ta
X2 till
1,65 @ redbet
Sverige, England och Bosnien. Blås igång tack!