Visa ett inlägg
Gammal 2010-02-16, 16:39   #16
Mr.Betting
 
Mr.Bettings avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 195
Sharp$: 0
Standard

Citat:
Han har, precis som han tidigare sagt, spelat över 2.0 mål i matchen, så om Milan gör 3 mål så vinner han....
tänkte aldrig så långt hehe.

Citat:
Men som jag sa innan, du kanske vinner, men i sådana fall är det nog inte p.g.a att du har rekat matchen korrekt utan snarare att du har flax.
om jag förstått det hela rätt: för att det ska kallas rek så måste man ha med mycket historik och fakta om formen för båda lagen?
att man följer de båda lagen, kollar matcherna på tv och skaffar sig en EGEN uppfattning om lagen på det viset och tar hänsyn till det när man spelar kallas inte för rek?

och om man då har grym koll på ena laget och lagom bra koll på det andra laget och tippar efter det och vinner så kallas det för flax?

knappt man vågar lägga ut mer rekar på sharps efter denna anstormingen ^^
__________________
”Jag gjorde av med massor av pengar på sprit, brudar och snabba bilar – resten slösade jag bort.” - George Best
Mr.Betting är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat