Visa ett inlägg
Gammal 2012-01-18, 16:21   #1536
tompa87
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 2 314
Sharp$: 6093


Stats: - -
ROI: %
Vinstprocent: %

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Jinx Visa inlägg
Eller..? Nu blir jag förvirrad. Om spelet innebär halva insatsen tillbaka vid oavgjort är det inte då pk -0.5? På Pinnen kallas det 0 och -0.5.
Öhh, jo kanske. På Bet365 betyder det ju rak iaf.. jag vet inte ja

Snabbrek:

Panathinaikos - Doxy Dramas

Hemmalaget har 6/6 hemma i år, man är 2a med 2 matcher mindre än Olympiakos och bara 4 poäng bakom. Man har 17-5 i målskillnad hemma.

Doxy Dramas är seriens slagpåse. Ett enda gjort mål på 11 matcher talar sitt tydliga språk, man hör inte hemma i högsta serien. 1-18 i målskillnad, målet gjordes på bortaplan.


Känslan är 3-4-5 noll men jag hittade inga bra spel då PAOK kanske slår av lite efter 2-0 och spelar av (något jag dock inte tror kommer hända då detta är ett perfekt tillfälle att ta in dem 9 mål man är bakom Olympiakos.

Också lite oroväckande att man bara gjort 1 mål i snitt dem senaste 6 matcherna, men som sagt, jag tror det släpper idag!

Multiple score: 4,5 eller 6-0 finns till 4.5 på Bwin, klart värt att ser över.

Jag väljer att ta PAOK att vinna båda halvlekarna till 2 @ Bwin (hittar ingen oddsjämförelse) då man enligt källor annonserar en offensiv 11a med 3 anfallare (som sagt man behöver ta in 9 mål på Olympiakos) och Doxy gör mindre än 0.1 mål per match, ser inte att dem gör ett idag emot Olympiakos borta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
train TJUU TJUUUUU
tompa87 är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat