Visa ett inlägg
Gammal 2012-07-25, 22:09   #22
MrBet
 
Reg.datum: jul 2012
Inlägg: 12
Sharp$: 46

Mr.Bet
Stats: 20 - 26 - 3
ROI: 96.45%
Vinstprocent: 43.48%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av BlackCobra Visa inlägg
Tänkte bara slänga in ett vänskapligt tips när jag ändå är i tråden. Gå in på kontrollpanel ->redigera dina uppgifter -> och sen längst ner på sidan i spreadsheet-rutan så skriver du in id-numret på ditt sheet så visas det under ditt användarnamn till vänster om alla dina inlägg
Tackar!

Citat:
Ursprungligen postat av surrelito Visa inlägg
Vad spelar du i kvällens brasse? Såg att vasco hade bra odds hemma mot botafogo. Men är dåligt insatt i ligan..

Tycker också att Vasco har ett bra odds och en bra chans att vinna, derbyn kan ju dock gå lite hur som helst även om just detta derby inte hör till det hetaste. Som jag uppfattade det i min tid i Rio de Janeiro var och är Flamengo - Fluminense det hetast av dem.

Orkar inte skriva så mycket om spelen ikväll men spelar iaf 2 units på att Vasco vinner, 3 units på São Paulo DNB och 0.5 units på att det blir kryss mellan Figueirense - Internacional.
MrBet är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat