Citat:
Ursprungligen postat av Cicikor
Merger blue chip vinner första!
tar calamara donna spets så kommer den inte orka till slut och tar flemming över så kommer inte den heller orka. värst emot där framme är 2 men nej detta kommer 11 ta hem från dödens då den kommer ganska omgående. och sedan är de andra bara för svaga över upploppet.
|
Jag tror du gör det lite enkelt för dig, så överlägsen är den inte. Om det blir lustempo mitt i loppet så hon kan runda billigt köper jag det där (eller att hon tom rundar till spets och vinner) men det ska lite till. Om det vore en överjordisk Melander-häst skulle jag tro mer på vinst men har ingen feeling nu. Vi får se om det blir jag eller favorittipparna som får bära tomteluvan imorrn

Nej, badmössa var det ju...
Edit: I guld fattar jag inte streckningen alls, Spring Erom och Yield Boko andra och tredjehandare från de där lägena!? Clear Sign klockren före dem. Year in review också trots att stallet ligger lägre än U-571.