Citat:
Ursprungligen postat av JamboJones
En del saker kände jag förstås igen men det var ett bra inlägg. Du rekommenderar alltså användandet av ett moneybookerskonto? Funderar på bolaget marathonbet utöver pinnacle och bet365, är det ett bolag du använder dig av?
|
Marathon är ett bolag som jag gillar och använder mkt. Jag tillhör kategorin som inte blivit limiterad än vilket många användare på sharps verkar ha blivit. När jag reggade mig så fanns inte SEK som alternativ (de hade däremot NOK som alternativ) men det kan ha ändrats nu. Det som jag ogillar med sidan är den kan vara seg när man ska söka på en match samt när man ska logga in på siten men annars är den trevlig med ett + i kanten för att de skippar att satsa på massa skit och design lull lull.
Och ja skaffa MB eller Neteller. Reggade mig först för Neteller men de skulle fitta sig så pissade på dem och har nu istället MB som funkar smidigt och bekvämt och som är enkel att lära sig att använda.