Visa ett inlägg
Gammal 2013-02-12, 17:51   #14
fredzki
 
Reg.datum: jan 2013
Inlägg: 19
Sharp$: 106

Mot toppen
Stats: 19 - 26 - 2
ROI: 97.22%
Vinstprocent: 42.22%

Standard

Casillas är väl fortfarande skadad? förövrigt tror jag att även om Real kan bjuda upp till match offensivt så är känslan att det är lite halvsvajjigt bakåt vilket kan ge mycket trassliga situationer i egen box speciellt mot ett sånt välspelande lag som United som har duktiga yttrar.

Scenariot i mitt huvud är att Van Persie gör två klassiska bredsida mål i boxen efter inspel från kanterna. Kort sagt ser jag det som en 50/50 match tror Man U kan vinna men även att Real kan vinna med 2mål men som flera sagt innan är 5,xx högt odds på United och det jag kommer spela för att hoppas på en "skräll"
__________________
Son, someday you will make a girl very happy, for a short period of time. Then she'll leave you and be with new men who are ten times better than you could ever hope to be. These men are called HOCKEY PLAYERS!
fredzki är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat