Citat:
Ursprungligen postat av alle
Nato fream seglar upp som favorit, jag undrar va dom egentligen hört från Melander.. finns väl överhängande risk för att han missar ledningen?? perfedt power är en rolig idé, men räcker han verkligen??
Om ludde fått ordning på sin häst så borde han vara stenklar? tycker det är märkligt att vinnaren av KUNGAPOKALEN är andrahandsfavorit.. tycker spelvärdet ökar avsevärt! Börjar bli sugen att spika! Jag tycker det är en klar första häst!
|
Möjligt han inte duger men ser bra kapacitet i hästen. El mago är ingen sprinter dirket heller, lever på styrkan och har ett jobbigt läge. Håller dock med om att han nog borde vara favorit och inte nato dream.
Finns odds nu på unibet på sprintermästaren. Nato dream favorit där.... Den hästen alltså.. Ska alltid vinna varje lopp. Jag ville spela en liten peng på perfect power men det fick jag inte för den var inte med bland deras 20 hästar man kunde spela på haha =)