Visa ett inlägg
Gammal 2013-08-24, 20:33   #566
Grnvit
 
Grnvits avatar
 
Reg.datum: okt 2010
Inlägg: 1 200
Sharp$: 3531

Ishockey 14/15
Stats: 245 - 251 - 57
ROI: 107.00%
Vinstprocent: 49.40%

Standard

Gårdagens ET gick dåligt. Såg länge ut att bli en fin omgång men flera av matcherna föll i slutet. Inget att hänga läpp över, -4.57 u blev det totalt för dagen.

I dag gick desto bättre. Är lite missnöjd att inte Djurgården eller Liberec kunde trycka in en balja till och fixa Ö-linan. Det blev +15 U och skönt att få vara på den gröna och sköna sidan för en liten stund åtminstone!

Har ett par spel som känns gjutna under morgondagen:
Frölunda-Adler Mannheim hoppas jag på att pinnen släpper på 1.90 eller högre, 1.83 som Bwin erbjuder känns lite i det tunnaste laget. 1.85 på Marathonbet är värt att lira för en penning om man inte är limmad där!
Mountfield känns intressanta mot Kärpät, marathonbet har ett riktigt fint utskick där. Jag hoppas pinnen släpper Mountfield på +0 till 2.15-2.20.
Ö i vänskapsmatchen mellan SKA St. Petersburg - Lev Praha känns väldigt bra om något bolag kan följa Marathonbets öppningsodds på 2.04.

Med det sagt; hoppas ni har en trevlig lördagskväll. Ta det lugnt med drickandet så hörs vi säkert i morgon!
__________________
1932

Twitter:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Grnvit är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat