Citat:
Ursprungligen postat av KungKlave
Jag missar tyvärr både damerna och herrarna imorgon, har föreläsning kl 13 och sen går tåget hem! Håller inte riktigt med om att det är 50/50 mellan dom om man ser till tidigare resultat och rutin osv, så har Domracheva varit mycket mer frekvent i toppen. Dock så är det ett spelvärt odds.
Jag kommer att följa OS på viaplay. Kostar 250kr i månaden, då får man se allt! Bar tveksam till MTG först men tror att det kommer bli bra sändningar ändå! Man måste ju säga att dem satsar hårt i alla fall!
|
De är väldigt likvärdiga skidåkare och där är det helt 50/50. Sen tror jag du minns fjolåret för mycket då Mäkäräinen lagt om sin skytteträning och av den anledningen såg det ut som hon blundade helt vid varje skytte. När hennes skytte stämmer normalt är inte Domracheva en bättre skytt. De är 50/50, tro mig
Jag skulle kunna visa på det genom att gå igenom varenda lopp senaste säsongerna.