Ämne: V64 ÅBY
Visa ett inlägg
Gammal 2014-01-02, 19:27   #63
sandro
 
Reg.datum: maj 2013
Inlägg: 907
Sharp$: 488
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Pilkast Visa inlägg
Trav är "lätt" ibland... Detta ök har inte vunnit sedan september 2012...
Nej inte det lättaste att hitta den men på tiden att det skräller till i inledningen av V64 och inte börjar med 3 favoriter, känns som det var 6 månader sedan det small i V64-1.

Gick av på 18/20 lappar så den insats % den hade på sig var ganska likt värderat mot vad jag själv trodde på.

2,3,4,6,10 nu i 2.a så är man kvar ett tag till men hade gärna haft 2-3 streck till.

Förresten någon som vet varför Ingves kör 11.an i DD1 ist för unge Herr Oscarsson, som det ser ut i raden iaf så har den ju gått riktigt bra med andra kuskar än Oscarssons tidigare, fler ändringar på den ikväll kanske än bara kusken?

7 Hot Princess är förövrigt en häst jag gillar men den är nog chanslös idag, gav mig ca 40K genom att kontra strax innan mål som slagen i sin senaste seger så jag gillar skallen på den.
__________________
Travstatistiken sjöar cash hos V75 Pensionskassan:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Pilkast (+1)

Senast redigerad av sandro den 2014-01-02 klockan 19:32.
sandro är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat