Citat:
Ursprungligen postat av KP
- Han har fått in 10 av 10 möjliga. Tur i samtliga fall eller skickligt urval utav matcher låter jag vara osagt.
- Han har ett snittodds på över 2
- För att han ska backa betyder det att han måste ha en träff% på en bit under 50%, enligt hans dagbok så har han en träff% på 100 istället.
- Ser ingen anledningen till att ens försöka sluta när han hittils har varit felfri. Tänk på att han spelar multiplar där han köpt flera mål.
- Det finns många system i världen, men det är inte många som ligger 10-0 utan ett försök med ABC-bets eller annan form utav chase.
Börjar de röda siffrorna komma oftare kanske man ska ta sig en titt på systemet men sålänge allt visar grönt så är det bara att köra på och motbevisa kritikerna.
|
Tack KP äntligen en som är positiv och som ger detta en chans istället för att kritisera så fort man ser hur jag lägger mina spel och innan man har kollat genom detta ordentligt.
Jo, självklart kommer jag stanna upp och se vad som har gått fel om jag får flera förluster i rad.