Ämne: V75 Bjerke
Visa ett inlägg
Gammal 2014-11-21, 00:28   #32
NicklasJ
 
Reg.datum: feb 2012
Inlägg: 4 326
Sharp$: 17990
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Helge Visa inlägg
Hur vet du skoförändring på de norska oavsett jobb du lägger ned?

Kommer funka skit med uppdatering vid förändring, då de inte har skoinfo till skillnad mot Sverige och Finland. De finska omgångarna kan man iaf följa uppdatering på finska sidan, nu misär. *veta från tidigare omgångar*

Glad jag slipper, blir Mantorp V65. Två nya Johan Untersteiner debutanter, alltid spännande. Folk noll pålästa efter V75 och här kan man fynda om man har tur Skoinfo som fungerar med.
Man ringer och frågar eller läser på intervjuer osv

Jo, det har varit bristfälligt tidigare och man får väl hoppas att det inte blir väder på lördag som gör att det blir en massa frågetecken om hästarna kan tävla med tänkt balans. Då kan det bli rörigt!

Blir kul att följa Vinnalt Herkule hos JU. Han har ju verkligen hamnat rätt på det direkt som tränare.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Helge (+5)
NicklasJ är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat