Visa ett inlägg
Gammal 2015-01-31, 00:03   #138
Voltstart
 
Voltstarts avatar
 
Reg.datum: jan 2013
Inlägg: 2 413
Sharp$: 9633
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Patthehorse Visa inlägg
Khk boko är första hästen! Gillar inte riktigt hur red team Rex ser ut annars är det en väldigt bra häst! Tror dom flesta är eniga om att bakspårshästarna där hittas vinnaren i V75 2. Jag ser att flera travtränaren spikar rocket zet och efter att ha sett photos senaste lopp så spikar jag emot! Spikar photo g och fossens b! Miljondragen är många och det blir en otroligt rolig och spännande omg! För övrigt tror jag att food och Henke är chanslösa
Kul med många nya signaturer här denna vecka som avger analyser!
Vettiga spiktankar, ingenting att säga bu om.
___________

Emeffeff...ska du lura på oss danskar nu igen? Då krävs det nog att du är "Lucky" med löpningsförloppen för att räcka hela vägen fram.

Jag har jagat Montgomery Hill i guld nu ett tag, så den ska med hos mig.

Vad säger du om 3 Caliber TT i Silver? Det är en dålig upplaga överlag känns det som. Lär hamna långt fram och har ju viss spurtförmåga.


(Min vecka på V75, så jag får chansen trots att jag privat tagit speluppehåll hos ATG i övrigt. Därför blir det ännu mer personliga favorit- eller följehästar än vanligt. Snacka om osunt spelupplägg!)
Voltstart är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat