2015-03-21, 15:56
|
#299
|
Reg.datum: okt 2011
Inlägg: 22 987
Sharp$: 39637
|
Citat:
Ursprungligen postat av Filmtokig
Jag håller med dig där, men jag är likadan. "Tidiga" tankar så har jag spikat Avd 1 & 2. Men slutar med att jag garderar. Rio Grande var för mig "stenklar", en följehäst jag vunnit på tidigare. Men ändå garderar jag, sen missar jag i Avd 3 (Hade med 1:an först). Dock surt att 13 inte orkade som jag hade som drag.
Det jag vill säga, att jag är som Shooter och tror många är det, man har en tro man inte vågar följa fullt ut. p.g.a att man får så mycket andra tankar och insyn av andra, folk på forum, betalsajter & experterna. Sen kan man alltid säga att man inte lyssnar på dom och dem, men jag tror sådant alltid har en påverkan, kanske undermedvetet.
Men ja sånt är surt, nu sitter jag med 5 sexor som bäst. Har spik i sista vilket jag tror är en dålig spik. Annars hade det sett bättre ut, nä man ska följa egna och tidiga tankar. Synd att man är så feg bara. 
|
Läs mitt svar ovan.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
|
|
|