Ämne: v64 ÅBY
Visa ett inlägg
Gammal 2015-04-09, 15:54   #6
djrill3
 
djrill3s avatar
 
Reg.datum: okt 2013
Inlägg: 152
Sharp$: 2002
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Filmtokig Visa inlägg
Utan att hört intervjuer eller liknande tycker jag Starfire be a man i Avd 3 spelad till 3% är skrällen som har stor chans att vinna idag.

I avd ett någon som vet vem som tar spets? Det borde väl avgöra ganska mycket, jag tycker 1-2-3 har chans och låser på dem tre.

Tråkigt nog blir väl spiken Bear Dancer eller Twins divigaflinga.

Ser ut som relativt rolig omgång, och åby gör det mer spännande. Kan bli relativt bra utdelning för sex rätt som nog inte alls är omöjlig att hitta för rätt pengar.

Avd1 är det ingen som tar en längd på favoriten där det känns som en bra spik elr utgång, jag spikar slide so easy.
Avd3, Starfire be a Man 20starter 0 vinster men mirakel har ju hänt förr johonny upp för första gågen.
I övrigt så är avd2 7 Esmeralda Girl intressant idag som avslutade 2a i sin näst senaste start bakom flemmigs favorit i avd4 idag, tycker även 8photo hudson inte ska räknas bort i detta sällskap trots läge.
Avd5 blir det ett lås på 5 och 6 K.L.M.Buymethemoon* (NO)
djrill3 är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat