Ämne: V75-Jägersro
Visa ett inlägg
Gammal 2015-04-10, 22:17   #136
Shizznit
 
Reg.datum: jul 2013
Inlägg: 885
Sharp$: 5134
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av olle Visa inlägg
Vet inte om det finns någon här som spelar reducerat, men om så är fallet är väl skorycket och strykningarna något som gör att man i alla fall kan chansa med den som A häst om det låter bra i morgon.
Jag vet inte om det finns någon här som inte spelar reducerat Oavsett så är det väl ingen chansning med den som A-häst, jag tror den kommer vara favorit imorgon med tanke på nedstrykningarna och om barfota.

Citat:
Ursprungligen postat av Emeffeff Visa inlägg
Medan alla snackar Bergharn och skoryck på Eder Bob så går den förmodade vinnaren, 5, Star Keeper, obemärkt förbi spelarkåren. Det tackar vi för! Untersteiner avlossar med 250 meter kvar och susar förbi allt och alla!
Den "obemärkte" är favorit just nu, men det går ju att hoppas att den glöms bort till imorgon =)

Men loppet... jag behöver inte anstränga mig speciellt mycket för att se varenda häst vinna. Calvados in som sistspelad om den tagit loppen okej och skorna ryker? Full fart från start Ingves!
Shizznit är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat