Citat:
Ursprungligen postat av Helge
Bara 3 mille lirat så strecken just nu säger noll. Tror Mister J.P blir omgången största med råge. Den spikar jag inte trots Goops galna form efter omlagd träning.
Jag tycker Swiss Account imponerade senast som ledde med 40 meter typ hela loppet och vann lätt på finfin tid. Känns som den kan rusa hem Oaksfinalen med. Hoppas den håller sig från rusning på strecken men tyvärr kommer den göra det, kan bli favorit med.?.
Såg Ludde skulle rycka skorna där på Princess Face, runt om. INTE vanligt Ludde gör det, är ju emot det.
|
Japp, hinner förändras en hel del
Visst känns Swiss Account mycket intressant om den håller sig till nuvarande procent men det känns långsökt. Ändå given på bongen med tanke på hur fantastiskt fin hon var i försöket.
Var har du läst att Ludde rycker skorna på henne? Det är isf ENORMT intressant men han har ju inte ryckt skorna på nån treåring hittills i år iaf.