Visa ett inlägg
Gammal 2015-10-13, 19:27   #14
Stekel
 
Stekels avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Ort: Karlstad
Inlägg: 12 167
Sharp$: 26752
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av millekung Visa inlägg
Precis mina tankar, är själv förtjust i Readly Express men förstår inte varför de skulle köra något annat än preparé med den, detsamma gäller såklart för Conlight Ås som Spoil Me.

Jag kommer spika Cayenne och Highspeed Call, tar faktiskt bort Evin Boko trots det bra läget då jag tror att Evelina Palema tar hand om spetsen, sen vill nog Linderoth utmana med en av sina två i loppet. Tar nog med ett gäng men chansar bort just Evin.
Jag bytte faktiskt också spik till Evelina. Troligt spets och slut i ett sånt här lopp som inte betyder så mycket. Den är ju snäppet under de bästa och från ledningen ska det räcka och bli över. Dock fick jag inte in spelet för jag hade tydligen fördröjning i sändningen när jag skulle lämna in. Tur för denna gång då det sket sig direkt
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Stekel är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat