Visa ett inlägg
Gammal 2015-11-07, 15:27   #8
Fidus
 
Fiduss avatar
 
Reg.datum: okt 2015
Inlägg: 764
Sharp$: 1697
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Stekel Visa inlägg
Missade den här tråden helt fram tills nu, men hade samma tanke som du här. Klart att Goop skulle vinna normalt sett men det var vansinnigt vad ojämnt streckat det var! 8*alla kvar nu, men utgång på 7,8 i tredje och 4,12,15 i sista. Börjar bli lite småspännande. Det var nästan så jag drog till med att slå på med en stor matematisk, men det kändes för tattigt. Hoppas man inte får ångra det.
Det där känns välbekant. När insatserna hålls nere börjar det helt enligt mallen, nästan aldrig annars.

Nåväl, du sitter bra på det. Ångar Örjan på i sista ifrån spets med 4 Trot Kronos blir den ytterst svår att fånga. Var ju väldigt bra vid vinsten på Mantorp.

Jag tog några hästar till på ld, 5-kronorsvarianten. Så jag håller fortsatt på 4 No Problems nu. Det känns som om att inga speciellt bra hästar deltar i loppet.

På V4 får gärna dina utgångshästar vinna nu...
Fidus är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat