Ämne: V75 Åby
Visa ett inlägg
Gammal 2015-12-13, 00:13   #305
Emeffeff
 
Emeffeffs avatar
 
Reg.datum: okt 2014
Inlägg: 1 105
Sharp$: 2156

Emeffeff
Stats: 36 - 38 - 4
ROI: 107.76%
Vinstprocent: 48.65%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av mocka Visa inlägg
Mycket bra att du lyfter fram detta tycker jag!!! Att som TT lägga dryga 3600kr och få 2 rätt är inte särskilt skickligt och när man tittar på deras ranking så kan man ju inte mer än garva åt eländet. Man är fan ingen stjärna själv men jag har nog aldrig varit i närheten av så fruktansvärt usel ranking och då spelar man aldrig för mer än max 2500kr. Men visst, det var en grymt öppen och svår omgång på förhand så man kanske ska låta betaltjänsterna få gå fria den här gången. Men nog fasen är det märkligt att ingen av alla dessa "experter" hamnat hyfsat rätt på det förutom Travronden då, som åtminstone gick någon krona plus på stora systemet.
Man betalar alltså för att få reda på hur någon tippar och denne tipster, denne expert på hur man vinner pengar på trav, levererar ett tips på några tusen rader som inte ger ett jota tillbaks, inte ens i närheten. Pengarna i sjön två gånger om liksom.
Det kostar gratis att gå efter sina egna kunskaper. Något att fundera på.
Använder inte betaltjänsterna själv så har ingen bra koll, men oavsett så det blir helt fel att göra nån sorts utvärdering baserat på en omgång. Speciellt med tanke att det var typ årets svåraste omgång.
Emeffeff är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat