Västerboonthenews lägger väl iväg bra och leder runt om i DD-1, mycket spelvärd för tillfället när BBS är så stor som den är. Han ska ju inte ens vara i form imorgon.
Dixi Sisu ofattbart stor favorit, riktigt fin häst men mycket kan ha hänt under vintern. Robinia har nog mått bra av en vinterträning på Vomb och Ludde lär ju inte söka rygg direkt..
Borups Powerful hoppas jag Malmqvist fått ordning på för då käkar han upp de till slut, ruskigt intressant imorgon!
Toddler överlägset bästa spiken. Toppchans!
Zoko Lane rolig skräll i sista, Nubben är bra men blir det så lätt resa för honom? Johnny i toppform iaf.
Missa inte lopp 1! Rushmore Face som Ludde plockar ut är ruggig. Möter rätt fina hästar men felfri ska ni få se på en prestation värd namnet. Njut!