Visa ett inlägg
Gammal 2010-07-14, 11:47   #1
matang
 
Reg.datum: jul 2010
Inlägg: 10
Sharp$: 1098
Standard

Spelat Bäste Målgörar VM 2010???


Hej !

Antar att det är många som spelat bäste målgörar i VM 2010!

Min fråga är till er som spelat på Müller, Villa, Forlan och Sneijder.

Hur gick det för er med utbetalning av era spel.

Jag hade själv spelat på David Villa på Bet-at-home.com och även
på Wesley Sneider på Expekt.com

På mina spel står det klart och tydligt bäste målgörare, inte vinnare av skytteligan eller vinnare av guldskon.

På bet-at-home.com fick jag beskedet att mitt spel på david villa är förlorat.
På expekt.com fick jag tillbaka 1/4 av oddset jag hade spelat på Sneider.

Eftersom jag spelat på bäste målgörare så anser jag att jag är berättigad pengar på David Villa, som alla vet gjorde han 5 mål, lika många som Forlan, Müller och Sneijder.


Nyfiken på hur det gått för Er andra.

Alla är välkomna med kommentarer på detta , nyfiken på va ni tycker i frågan?

Har varit i kontakt med Bet-at-home via mail, pratat med deras livechatt + att jag efter att jag bad om att bli uppringd av ngn på bet-at-home, så har jag även pratat med en person hos dem 2 ggr.

Till slut verkar det som om han va helt inne på min linje när jag då förklarade att inför finalen stod David Villa i en bra bit under 2 ggr pengarna på att bli Bäste Målgörare, men att som målskytt i finalen på alla bolag jag tittade på gav över 2 ggr. Någon som kan förklara dessa odds ifall men inte är berättigad pengar på David Villa som bäste målgörare i VM????

Gå även in på spelkanalen.com och läs deras insändare ang.detta.
Väldigt tacksam att den sidan tog upp detta efter att jag kontaktat dem.

Mvh
Mattias ( [email protected] )
matang är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat