Visa ett inlägg
Gammal 2016-07-24, 21:15   #18
robfri
Banned
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 4 996
Sharp$: 19213

Robfri Expertrekar
Stats: 72 - 87 - 1
ROI: 115.50%
Vinstprocent: 45.28%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av jaroiten Visa inlägg
Det är ju precis det som gör din strategi så konstig för mig och ÄSSÄSSKÅÅÄSSÄSSKÅÅ. Bättre att du bara spelar cherryspelen i din fantasi, så sparar du dessutom in din insättning där.

Håller inte på med bonustrading själv, men trodde inte det krävdes många högskolepoäng för att fatta att man inte kan tradea ut någon bonus från en sida man ändå inte kommer få ut pengar från.
Inget konstigt alls. Men om du aldrig testat bonustrading förstår jag att det är svårt att veta.

Efter att mitt konto hos cherry vart nollat har jag erbjudits 2 nya erbj med några mån mellanrum, då med "normal" bonus, sätt in en summa & erhåller motsvarande belopp direkt. Har "flyttat" dessa summor till BF via "surebet".

Alla bolag (nästan) har samma metoder, en "förlorande" spelare erbjuds nya bonusar kontinuerligt, & det är faktiskt dessa man tjänar mest på kontra välkomnstbonusar.

Således, hade jag icke blivit kund hade jag icke erbjudits de efterföljande erbjudanden.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
ExtremtRik (+1)

Senast redigerad av robfri den 2016-07-24 klockan 22:01.
robfri är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat