Citat:
Ursprungligen postat av doob
Skitsnack!! Dom är professionella yrkesmän (och ett litet bortskämt crybabybarn) som skall kunna uppföra sig även om det är minuter efter målgång! Kan dom inte det ska dom avböja intervju eller be om att få återkomma. Blöjans intervju var heller inte direkt efter målgång! Han hade börjat klä av sig och borde haft tid att tänka till!
Nääää! Ballongen sprack! Deras hybris steg dom åt huvudet och sedan grinade dom som bortskämda barn när det inte blev som dom ville! PUNKT!
|
Vilken RAPPAKALJA,
Så Örjan ljuger i tv ,när när han erkänner sitt misstag , klart han gjorde fel annars är han inte näst sist i mål, kanske topp 3 från rygg ledaren,
Dåligt påläst, och det händer väl oss trav spelare ibland,
Men oftast när topp kuskarna kommer till spets så ska man svara bara för sakens skull, den ende som inte tar ett NÄ är ju J Takter, och då blir det kanske för mycket av det goda