Citat:
Ursprungligen postat av robfri
Tack med håller mej till registrerade bolag som jag kan lita på  Har fungerat bra hittills som extra tillskott så ser ingen anledning att spela privat hos ngn okänd.
Beträffande att utbetalning ej sker vet du heller inte, det är en spekulation. En bekant spelade på samma sätt som jag nämnt, lyckades dock inte få över insättning & bonus till BF så han begärde ett uttag från Cherry. Gick utan problem. Dock inga jättesummor, men ca 7k.
|
Han kan omöjligt ha slutat på enbart 7k om han har gått allin varje vad (som är din s.k. strategi) Bonusen skall omsättas x6 till minst 1.5 i odds. Det betyder att minsta summan man kan sluta på är 1500kr*1.5^6=17086kr.
Men jag lägger ner diskussionen nu då det bara är frustrerande och du får gärna köra på som du gör om du vill. Utan förlorande spelare finns det inga vinnande.