Visa ett inlägg
Gammal 2018-11-11, 18:12   #8
Lazlo
Administrator
 
Lazlos avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 4 303
Sharp$: 25126

NFL 2017-2018
Stats: 51 - 50 - 0
ROI: 111.25%
Vinstprocent: 50.50%

Standard

Som ni kanske märkt så har vi ordnat till spreadsheet rejält.

Det finns för det första betydligt fler matcher och ligor att välja på. T.ex. tennisen sträcker sig numera ner till ITF nivå mot endast Challenger tidigare och detsamma gäller egentligen alla sporter som nu har fler ligor att infoga.

Vi har även ändrat så man kan infoga matcher ca 2 månader framåt i tiden. Matcher som spelats ligger kvar i ca 2 dygn för er som vill infoga matcher i efterhand.

Listan kan stundtals vara lång på matcher med lag som har liknande namn när man söker. Därför vi har nu sorterat så dom ligger i den ordningen dom startar så man lätt kan hitta rätt match, närmast startande match ligger överst och sen i ordning efter tid och datum därefter.

Tiderna bör också vara rätt nu igen, var lite rörigt någon dag när det byttes kring vintertid olika dagar på olika delar av planeten.

Har ni något annat ni tycker borde justeras så säg till så ska vi kolla på om det går att lösa.

Ha en trevlig söndagskväll!
__________________
Gå med i Sharps lag på
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
och
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
för att köpa våra experters andelar!
Lazlo är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat