Visa ett inlägg
Gammal 2019-01-24, 19:20   #25
Fulsprit
 
Reg.datum: mar 2014
Inlägg: 8 363
Sharp$: 1145


Stats: - -
ROI: %
Vinstprocent: %

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Misär Visa inlägg
Spiken

Elegant Frost
Jag håller dels Elegant Frost som bäste häst i fältet. Nu från en fin position och chanserna till spets borde vara stora, väl i spets är han hästen att slå och det tror jag ingen mäktar med.


Skrällarna

Xlnt Chili Trippel
Är man.ute efter att fälla favoriten i första så tycker jag denne är trevlig att ha med på lappen.Har fin form, kuskplus och trivs över distansen.

Lightning Photo
Okej, här har vi en riktig skräll. 2%-are. Nedrankad hos de flesta experter. Litet fält, bör få lifta med fint. Är en häst som är igång och skulle det klaffa fullt ut kan det smälla till på upploppet.


Blandar du ihop Xlnt Chili Trippel med någon för form har denne absolut inte - var riktigt dålig sist... I grunden är ju dock denna kanonbra, men behöver nog ett par lopp till innan stordåd. Lycka till!
__________________
YNWA
---------------------------------------------------
Sverige är förlorat - välkommen kaos!
Fulsprit är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat