Visa ett inlägg
Gammal 2019-04-25, 09:25   #206
Basse
 
Reg.datum: mar 2012
Ort: stockholm
Inlägg: 15 403
Sharp$: 30288
Standard

En ny vriden summering av Kungs Frukt.

"Återigen är vi bäst i Sverige på Tillsammans med CHANSEN!

Ikväll lyfte inte utdelningen till höjder vi siktar på men ett par bra system med bra slagkraft och det kunde blivit klart mer kosing än det vi fick.
4 system med 8 rätt ikväll, BIG PAPA, STORA, CHANSEN och SPIK SPIK!
3 av systemen hade med Eicas till 1% (66 ggr pengarna) som var grym men fick sträcka vapen sista biten.
Ca 500:-/Andel på lapparna och en liten kassa till Lördagens fantastiska omgång på Åby! Grymt fina lopp och spelmässigt ser det riktigt roligt ut med!

Det är ett lag i toppform som trummar vidare mot Åby och ni får gärna hänga på!"


Deras System Chansen vann tydligen mest i sverige. kostade 299kr andelen och varje andel betalade 518kr. Det låter inte som om man var bäst i sverige direkt

Men Kungs Frukt räknar ihop vad det 30 gånger varvade systemet vann sammanlagt och drar slutsatsen att man är bäst i sverige för att man varvar sina system flest gånger i sverige, lol

Strappa , du har nog rätt.
Det behövs nog regler för hur mycket man får ljuga/vrida till sanningen i sin marknadsföring.
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Migge (+5)
Basse är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat