Visa ett inlägg
Gammal 2019-07-10, 19:38   #93
Shizznit
 
Reg.datum: jul 2013
Inlägg: 885
Sharp$: 5158
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Stekel Visa inlägg
Samma här! Undrade just om det var ett lokalt problem hos mig, men då verkar det vara Speltjänst i stort som strular. Aldrig haft problem med det förut vad jag kan minnas.

Tyckte nog att Bååth-stallet var väldigt optimistisk i alla intervjuer på Arras, han höll den ju som en bättre vinstchans än Global Welcome i den sista intervjun också.
Speltjänst brukar lägga ned cirka en halvtimme innan start varje jackpotomgång, det var därför jag skulle skeppa in systemet 45 minuter innan... men inte då.

Ja, i förhandsintervjuerna var han positiv och jag hade den ensam U efter dessa. Men sedan lyssnade jag på Svante innan start, tyvärr... han sade möjligen Arras och Welcome om någon skulle ha chans (och då var han rejält kaxig - "ska väl vinna" -vad gällde Welcomes chanser i förrgår!).
Shizznit är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat